Kontakta oss så berättar vi hur vi kan förbättra er logistikmiljö.

E-post: sales@rmslager.se   Telefon: 016-12 10 33

Öppettider lagret Eskilstuna: mån - fre 07:00 - 16:00

Öppettider kontoret Eskilstuna: mån - fre 08:00 - 17:00

Showroom, kontor & lager Eskilstuna: Svista Lagerväg 4, 635 02 Eskilstuna
Showroom & kontor Stockholm: Betongvägen 2 A, lokal 33, 142 50 Skogås (ring innan besök)

 

 

  • Visa Alla
  • Försäljning
  • RMS ledning
  • Administration & konstruktion
  • Lager & Montage
  • Besiktning & Utbildning
/media/1849/rms_personalportratt-2.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131509218410000000 /media/1847/rms_personalportratt-3.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131509218400000000

Marie Lindgren

Ekonomi och miljö

016-12 10 33

marie@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Johan Harlén

Ekonomichef

070-270 91 23

johan@rmslager.se
/media/1791/rms_portratt_farg-1.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293780000000 /media/1795/rms_portratt_farg-2.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293790000000

Jonas Lagerstedt

Försäljningschef (pappaledig)

016 -12 10 33

jonas@rmslager.se
/media/1797/rms_portratt_farg-9.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293800000000 /media/1798/rms_portratt_farg-10.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293800000000

Sofia Andersson

Inköp/Innesäljare

070-574 43 17

sofia@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Christopher Stark

Försäljning - Stockholm norr

070-574 01 76

christopher@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Fatima Holstein

Försäljning - Stockholm syd

070-574 01 71

fatima@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Håkan Thalén

Försäljning - Stockholm syd

070-574 01 04

hakan@rmslager.se
/media/1799/rms_portratt_farg-13.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293810000000 /media/1800/rms_portratt_farg-14.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293810000000

Dag Jinghede

Montagesamordnare

070-677 98 10

dag@rmslager.se
/media/1803/rms_portratt_farg-11.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405294240000000 /media/1804/rms_portratt_farg-12.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405294240000000

Göran Jinghede

Utbildning/Besiktning

070-522 65 25

goran@rmslager.se
/media/1848/rms_personalportratt-4.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131509218410000000 /media/1851/rms_personal_magnsus.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131510815910000000

Magnus Nordh

Försäljning - Östergötland/Småland

070-5744026

magnus@rmslager.se
/media/1844/rms_personalportratt-7.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131509218390000000 /media/1843/rms_personalportratt-8.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131509218370000000

Niklas Viebke

Försäljning - Västmanland/Närke

072-2161336

niklas@rmslager.se
/media/1853/rms_personalportratt-9.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131514057270000000 /media/1852/rms_personalportratt-11.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131514057270000000

Jan-Åke Boström

Försäljning - Dalarna/Värmland

070-5744322

janake@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Per Ericsson

Försäljning - Stockholm

073-714 33 99

per@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Osku Kailokari

Försäljning/konstruktion - Stockholm

072-352 33 83

osku@rmslager.se
/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Bengt Östman

Försäljning - Stockholm

bengt@rmslager.se
/media/1796/rms_portratt_farg-7.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405293790000000 /media/1802/rms_portratt_farg-8.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131405294230000000

Simon Rasmus

Konstruktör - Backoffice

070-574 48 35

simon@rmslager.se
/media/1834/rms_lagerpersonal-6.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131508142600000000

Michal Werkowski

Montageledare

016-12 10 33

lager@rmslager.se
/media/1836/rms_lagerpersonal-4.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131508142600000000

Krzysztof Orzechowski

Lager

016-12 10 33

/media/1842/rms_lagerpersonal-10.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131508142630000000

Simon Pössl

Lager

016-12 10 33

/media/1855/rms_lagerpersonal-8.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131514057280000000

Christoffer

Montageledare

016-12 10 33

/media/1840/rms_lagerpersonal-12.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131508142630000000

Darek Przybylak

Lagerchef

016-12 10 33

/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Gabriel Kluska

Montageledare

016-12 10 33

/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Lukasz Kucharski

Montageledare

016-12 10 33

/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Marcin Paszko

Lager

016-12 10 33

/media/1881/grågubbe.jpg?anchor=center&mode=crop&width=300&height=420&rnd=131546158110000000

Mariusz Król

Lager

016-12 10 33

Våra Partners